O Kaja Design

O Kaja Design

Mieszkanie w pięknym i funkcjonalnym wnętrzu było i jest moją inspiracją. Pomysły na aranżacje przestrzeni powstają u mnie nagle i nieoczekiwanie. Jestem młodą i kreatywną projektantką. Moje pomysły wsparte są profesjonalnym przygotowaniem zawodowym - ukończeniem studium Dekoratora Wnętrz.

W swoje realizacje wkładam dużo serca i zaangażowania. Każdy projekt i każdy Klient traktowany jest  indywidualnie co jest gwarancją satysfakcji i zadowolenia. W projekcie zawarte są zawsze marzenia i potrzeby Państwa, które ubieram w różne formy i nadaje im stylu, tak żeby marzenia komponowały się z funkcjonalnym i atrakcyjnym wnętrzem  - dlatego efekt końcowy to zawsze nasz wspólny sukces. Opierając się na Państwa  wizji, tworzę propozycje w postaci projektu, realizacji i wykonawstwa przechodząc od oczekiwań do ich urzeczywistnienia. Tworzę wnętrza, w których Ty i Twoi bliscy lub współpracownicy poczujecie się wyjątkowo. Kreuję wnętrza perfekcyjnie wykorzystując potencjał każdej przestrzeni, wyrażony w nieoczekiwanych i najdrobniejszych detalach.

Osiedle wyżynna WSPÓŁPRACUJĘ Z INWESTOR DOM
PRZY NOWEJ INWESTYCJI WYZYNNA.PL

O Kaja Design

Mieszkanie w pięknym i funkcjonalnym wnętrzu było i jest moją inspiracją.
Pomysły na aranżacje przestrzeni powstają u mnie nagle i nieoczekiwanie. Jestem młodą i kreatywną projektantką. Moje pomysły wsparte są profesjonalnym przygotowaniem zawodowym - ukończeniem studium Dekoratora Wnętrz.

Czytaj dalej

Moi partnerzy